מי אנחנו

בישראל קיימות אלפי חברות הייטק, החל מחברות סטארטאפ ועד חברות ענק. שוק ההיטק הוא דינמי ומושפע מהכלכלה העולמית. ההון האנושי של כל חברה הוא המשאב היקר ביותר שלה, וכדי לבצע השמה בחברת הייטק, נדרשת יכולת התאמה מירבית, הבנה טכנולוגית ועסקית ואורינטציה גבוהה למתן שירות.

 

פיקארו השמה גיוס וסורסינג בעמ מתמחה בגיוס והשמה בתחומים מגוונים של ענף ההיי טק: חומרה, תוכנה, אלקטרוניקה, תקשורת ו-system. החברה הוקמה בשנת 2005.

פיקארו מספקת מענה לכל קשת התפקידים בתחום ההיטק החל ממהנדסים, מתכנתים ואנשי בדיקות ועד לנושאי התפקידים הבכירים ביותר בענף. בנוסף עוסקת פיקארו בהשמה ואיוש איכותי של תפקידי שיווק ומכירות בתחום ההייטק.

למה דווקא פיקארו?

לחברי הצוות של פיקארו שנות ותק רבות בתחום גיוס העובדים לענף ההייטק. פיקארו מפעילה מערכת ממוחשבת אינטרנטית, מהמתקדמות בישראל, שבאמצעותה יכולים המועמדים להגיש את מועמדותם לכל משרה ולהתעדכן לגבי סטטוס הגיוס שלהם. לפיקארו מאגר מועמדים מהגדולים בישראל אשר מתעדכן על בסיס יומי וכולל עשרות אלפי מקצוענים מכל קשת מקצועות ההיי טק.

בין השאר מתמחה פיקארו באיתור מועמדים באמצעות רשתות חברתיות ו- Web2.הדבר יעיל ביותר כאשר לקוח נזקק לעובד בעל מיומנות ספציפית שקשה לאתר אותו. התמחותה של פיקארו בתחום זה מאפשרת לאתר עבור הלקוח את המועמד המתאים ביותר ולאו דווקא הזמין ביותר.

כמו כן, מתמחה פיקארו בגיוס לחברות סטארטאפ. הדבר מאפשר לאתר במהירות עובדים בעלי מיומנות ספציפית, משחרר את מנהלי הסטארטאפ מעיסוק באיתור מועמדים, ומאפשר להם להתמקד בפעילויות הליבה של הסטארטאפ. הגיוס לסטארטאפים נעשה תוך שימוש ב-networking עסקי, בעבודה עם רשתות חברתיות ובשימוש בכלים אחרים של Web2.

אחד מתחומי ההתמחות של פיקארו הוא גיוס מועמדים לתפקידי ניהול בכירים ותפקידי דירקטור ומעלה בענף ההייטק. פעילות זו מתבצעת באופן צמוד מול המנהלים המגייסים בחברות ההייטק, החל מסטארטאפים ועד חברות ענק.

לכל לקוח יש בפיקארו מנהלת גיוס המהווה נקודת קשר אחת לכל הנושאים הקשורים לגיוס והשמה עבור אותו לקוח. מנהלת הגיוס מתמחה במאפיינים העסקיים של הלקוח ובתרבות הארגונית שלו, דבר המסייע לה להתאים במידה מירבית את העובדים לארגון, תוך חיסכון בזמנם של הלקוח והמועמד. אנו בפיקארו מאמינים בקשרים המתבססים לאורך זמן, ולכן שומרים על קשר עם מועמדים ועם לקוחות גם אחרי סיום תהליך ההשמה.

 

לקוחות:

לחברת פיקארו מאות לקוחות מענף ההייטק בארץ, החל בחברות סטאראפ קטנות ועד ארגוני ענק. בין הלקוחות:

, AeroScout, ECI , Vicon, Radcom, ,Radware, Optier, Comsys, Ceva

B a t m , V a r o n i s , C a d e n c e , E l b i t

Harmonic Video Systems, N-Trig, Orange, Corrigent, ICQ

ADSMarket, RSA, Samsung, Mominis,

William Hill, Playtech, Plimus, Superderivatives

כתיבת תגובה