פיקארו מפעילה מערכת מתקדמת מבוססת אינטרנט לניהול תהליכי גיוס מול מועמדים ולקוחות, צוות פיקארו מנוהל על ידי מנהלות גיוס בעלות ניסיון רב בגיוס לענף ההייטק, והבנה טכנולוגית ועסקית מעמיקה. כל אלו מאפשרים לפיקארו לגייס עבור לקוחותיה את המועמדים המתאימים ביותר בזמן הקצר ביותר.

פיקארו מתמחה, בין השאר, בגיוס באמצעות רשתות חברתיות. אנו נדאג להגיע למועמד המתאים ביותר תוך הפעלת דרכי הגיוס הייחודיות לנו, כולל הפעלת קשרים חברתיים שנאספו לאורך שנים. כמו כן ביכולתנו לאתר בקלות מועמדים בעלי התמחות ספציפית וייחודית.

איתור מועמדים מתאימים נעשה, בין השאר, על בסיס קשרים אישיים של מועמדים מרוצים שמצאו עבודה באמצעותנו, בשיטת "חבר מביא חבר".

מנהלות הגיוס בפיקארו הן בעלות נסיון רב, שליטה בשפה המקצועית, ומצטיינות במתן שירות אישי איכותי ללקוחות ולמועמדים. כל מנהלת גיוס אחראית ללקוחות ספציפיים והיא מהווה עבור הלקוח אשת קשר יחידה לכל צרכי הגיוס שלו.

פיקארו חוסכת לללקוחות זמן רב ומשאבים. לקוחות רבים מעדיפים לעבוד באופן בלעדי עם פיקארו לאחר שנוכחו לדעת כי באמצעות פיקארו קיבלו את העובדים המתאימים ביותר.

מנהלת הגיוס האחראית על הלקוח הספציפי לומדת בצורה מעמיקה את מאפייניו העסקיים והטכנולוגיים של הלקוח, כולל התרבות הארגונית שלו. דבר זה מאפשר לנו להתאים את המועמד בצורה מיטבית.

אנו לא מאמינים בשיטת ה"זבנג וגמרנו". גם אחרי שהתבצעה ההשמה אנו שומרים על קשר עם המועמד ועם הלקוח. בנוסף- אנו מאמינים בקשר ארוך טווח ולכן מזמינים אתכם להצטרף לרשתות החברתיות שאנו פעילים בהם (לינקדאין, פייסבוק וטוויטר) ולהתעדכן לגבי מגמות בעולם הגיוס ובהייטק. 

 

לשליחת מייל: info@picaro.co.il‏ 
יש לציין בפנייה:

  • שם מלא
  • שם חברה 
  • אילו משרות מעוניין לאייש בחברה