אודות פיקארו

פיקארו היא חממת גיוס המתמחה בתחום ההייטק, עם מודל גיוס ייחודי המבטיח פתרונות גיוס איכותיים ומהירים. בין היתר החברה מספקת שירותים של חברת השמה להייטק, ושירותים של מנהל/ת גיוס לתקופות עומס בגיוסים בחברות טכנולוגיות.

החברה הוקמה בשנת 2005 ובראשה עומדת אורנה דרימן, עורכת דין במקצועה מטעם האוניברסיטה העברית, עם ניסיון של מעל עשור בתחום ההשמה.

מתודות העבודה של פיקארו מבוססות על כלים חדשניים של Sourcing  ו- Head Hunting, וגיוס הנשען על דאטה בייס בן למעלה מ- 10 שנים. כל אלו מובילים לתוצאות איכותיות ומדויקות. לקוחות החברה ייהנו מליווי אישי תוך  מחויבות, שותפות, מיפוי השוק, ובניית פיץ' עבור כל משרה ומשרה. לאורך כל תהליך הגיוס פיקארו מקפידה על הבנה מעמיקה של הצרכים הארגוניים, תוך דיאלוג אישי עם המנהלים המגייסים.

צוות פיקארו, הוא קודם כל אנושי ובעל ניסיון רב בעולם הגיוס, עם התמחות בעולם הטכנולוגי. מטרתו לייצר חוויה אישית וממוקדת למועמדים ולמעסיקים.
אנחנו כל הזמן לומדים ומתחדשים בטכנולוגיות גיוס חדשות! הצוות עובר הכשרה טכנולוגית מעמיקה והדרכות שוטפות מקצועיות, כדי להעניק שירות עדכני, טכנולוגי, וממוקד, במטרה למצוא ולגייס את הטאלנטים שלכם.

לפיקארו ניסיון רב עם מאות חברות הייטק וטכנולוגיה, כמו גם  אלפי מועמדים ששובצו במקומות עבודה נחשקים לשביעות רצון שני הצדדים. מלבד זאת, פיקארו תורמת לקהילה ושותפה במיזמים שונים כחלק מהאג'נדה שלה, וביניהם Wecode.

לרשותכם שלושה מודלים; השמה, סורסינג ו- HR as a Service הניתנים בליווי אישי ובהתאמה מלאה לצרכי הארגון.

כדי להיות בקשר עם מנהל תיקי הלקוחות האישי שיצוות לכם, נא להשאיר פרטים כאן