פיקארו גיוס והשמה להייטק
חברת השמה להייטק | השמה לחב' סטארט-אפ | השמת מתכנתים | השמת  תוכניתנים | חיפוש עבודה בהייטק

   logo1
השמה להייטק | חיפוש משרותסקר שכר | קבוצת אזטק   אזטק  פיקארו גיוס והשמה להייטק  מאיה מיקור חוץ וייעוץ

 enter

join

jobesearch
תחום
אזור גאוגרפי
מילת מפתח
employer
תחום
תפקיד
השכלה
שליחת קורות חיים מהירה
friens-banner

 

rss

twitter

linkedin

facebook

YouTube

ממליצים עלינו

שיטת העבודה - מועמדים

כל המשרות המוצעות נמצאות באתר פיקארו, והמועמד יכול להגיש מועמדות לכל משרה שבה הוא חפץ. לאחר הגשת המועמדות, יכול המועמד לעקוב אחר סטאטוס ההתקדמות שלו במשרה המבוקשת באמצעות כרטיסו האישי.

תהליך הרישום באתר פיקארו הוא חד פעמי ידידותי למשתמש ויעיל. לאחר הרישום העבודה היא באמצעות מערכת מתקדמת מבוססת אינטרנט היוצרת התאמה בין העדפות המועמד למשרות המוצעות. נדרש מילוי חד פעמי של פרטיך וניסיונך המקצועי ולאחר מכן המשרות יחפשו אותך ולא אתה את המשרות.

פיקארו היא חברת השמה המתמחה בהייטק. מנהלות הגיוס בפיקארו הן בעלות נסיון רב, שליטה בשפה המקצועית, ומצטיינות במתן שירות אישי איכותי למועמדים וללקוחות. מרגע שנרשמת לאתר  נעשה כל שביכולתינו כדי לקדם את עניינך מול המעסיקים.

התאמת המועמדים למשרות נעשית באמצעות מומחים הבקיאים בצרכי המשרות ודוברים את השפה הטכנולוגית, דבר המבטיח התאמה מקצועית ומיטבית של המועמד לתפקיד וחסכון בזמנם של המועמד והלקוח.

אנו לא מאמינים בשיטת ה"זבנג וגמרנו". גם אחרי שהתבצעה ההשמה אנו שומרים על קשר עם המועמד ועם הלקוח. בנוסף- אנו מאמינים בקשר ארוך טווח ולכן מזמינים אתכם לבצע רישום לאתר פיקארו, וכן להצטרף לרשתות החברתיות שאנו פעילים בהן (לינקדאין, פייסבוק, יוטיב, וטוויטר) ולהתעדכן לגבי מגמות בעולם הגיוס ובהייטק.


הגש/י מועמדות 

 
cv btn
howmuch
friends
new-employer
rgister