פיקארו גיוס והשמה להייטק
חברת השמה להייטק | השמה לחב' סטארט-אפ | השמת מתכנתים | השמת  תוכניתנים | חיפוש עבודה בהייטק

   logo1
השמה להייטק | חיפוש משרותסקר שכר | קבוצת אזטק   אזטק  פיקארו גיוס והשמה להייטק  מאיה מיקור חוץ וייעוץ

 enter

join

jobesearch
תחום
אזור גאוגרפי
מילת מפתח
employer
תחום
תפקיד
השכלה
שליחת קורות חיים מהירה
friens-banner

 

rss

twitter

linkedin

facebook

YouTube

ממליצים עלינו

מאמרים

Work/Life Balance בהייטק?

Work Life Balance בהייטק

 

אם הייתם שואלים את השאלה הזו לפני 10 או 5 שנים, זו הייתה בדיחה עצובה. שוק ההייטק היה תמיד ידוע בתור מקום בו עובדים מצאת החמה ועד צאת הנשמה, מוותרים על מה שנקרא "חיים" ומשתעבדים מרצון למען תלוש המשכורת הנכסף.

היום, יותר ויותר חברות בשוק מתגמשות וחורטות על דגלן את ערכי ה- Work/Life Balance. הכיצד? התשובה כנראה מורכבת מכמה גורמים.

קרא עוד...

 

כיצד לבחור את מקום העבודה הבא? או: לפי מה לבחור בין הצעות מחברות שונות

מקום העבודה


אתם בתהליך חיפוש עבודה ועומדות בפניכם מספר אפשרויות. יש שיאמרו שמדובר בצרות של עשירים, אבל היום להחלטות שתקבלו יש השפעה אדירה על מהלך הקריירה שלכם ועל האפשרויות שיפתחו או ייסגרו בפניכם בסיבוב הבא, ולכן חשוב להשקיע מחשבה בהחלטות אלה.

במהלך העבודה השוטפת שלנו אנחנו בפיקארו נתקלים כל יום במצבים כאלה. מועמדים חזקים, לרוב מחוזרים מאוד, שקיבלו מספר הצעות ממספר חברות וכעת מתלבטים כיצד לבחור ולאן לפנות. למרבה הצער אנחנו נתקלים גם בלא מעט מועמדים שעושים טעויות, ורק בדיעבד נוכחים שבחרו בהצעה הפחות טובה.

קרא עוד...

 

כלים און ליין לשימוש סטאראפים בתחילת דרכם

StartUp

 היה לכם חלום, עליתם על משהו באמת מוצלח והחלטתם להקים סטראט אפ במטרה להביא בשורה טכנולוגית חדשה לעולם, להקל על החיים, להביא לעולם משהו שלא עוד לא היה או משהו משופר מהקיים. איך לעזאזל עושים זאת? התהליך של הפיתוח דורש הרבה מיומנויות ניהוליות, מקצועיות וטכנולוגיות. לפחות בחלק הניהולי הרשת מציעה אין ספור כלים שיכולים לייעל את תהליכי העבודה. הנה כמה כלים מקוונים שיסייעו לכם לעשות סדר בבלאגן.

קרא עוד...

 

כנות איננה קיצוניות

קיימת נטייה נפוצה אצל מרואיינים, הנובעת מרצון בריא להציג עצמם בכנות וביושר, לענות על שאלות בתשובות חד ממדיות ופסקניות, כלומר, בקביעות מוחלטות על עצמם, בין אם בעלות ערכיות חיובית או שלילית. נדמה שהדבר נובע מתוך האמונה שכך נראית האמת (חדה, ברורה ומוכרעת). למשל, בתגובה לשאלה:

 

"למה עזבת את העבודה הקודמת שלך?"

- "לא יכלו לשלם לי כמו שמגיע לי, אני מקצועי וברמה אקדמית מאד גבוהה, בעוד מקום העבודה שלי, גם לדברי המנהל שלי, הוא קטן מדי בשביל אדם עם יכולות כמו שלי"

- "הבוסית שלי לא הסתדרה איתי, התווכחה איתי כל הזמן, לא הבינה אותי ולא יכלה לתת לי יד חופשית"

אני מקצועי וברמה אקדמית מאד גבוהה, בעוד מקום העבודה שלי, גם לדברי המנהל שלי,  הוא קטן מדי בשביל אדם עם יכולות כמו שלי

קרא עוד...

 
מאמרים נוספים...
cv btn
howmuch
friends
new-employer
rgister